Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu proponuje niższe opłaty za parkowanie. Dla kogo?
W przyszłym roku mieszkający w Poznaniu i płacący tu podatki zapłacą mniej niż pozostali za pozostawienie samochodu w strefach płatnego parkowania – planują władze miasta. Zmiany miałyby wejść od września 2025 r.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1637685852606240504)









