Poznań. Do końca października trwa obowiązkowa deratyzacja w Poznaniu
Do 31 października w Poznaniu przeprowadzona zostanie obowiązkowa deratyzacja. Celem akcji jest ograniczenie populacji gryzoni i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się chorób, które mogą przenosić szczury i myszy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9856625042606240355)









