„Rower za złotówkę” w PKP Intercity z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności
Pasażerowie PKP Intercity w dniach 16–22 września będą mogli przewieźć rower za symboliczną złotówkę – poinformował we wtorek przewoźnik. Promocja związana jest z obchodzonym w całej Europie Tygodniem Mobilności.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15888997112606241324)




