Senat. Nowelizacja ustawy o zbiorowym zapatrzeniu w wodę bez poprawek
Senackie Komisje Samorządu i Administracji oraz Klimatu i Środowiska nie zgłosiły we wtorek żadnych poprawek do projektu nowelizacji ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę oraz zbiorowym odprowadzaniu ścieków. To ważny krok w kierunku wdrożenia nowych, bardziej rygorystycznych standardów jakości wody pitnej w Polsce, zgodnych z unijnymi wymogami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=999890812606240508)





![Ustawa o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę skierowana do prac w komisji [AKTUALIZACJA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2017/07/sejm-mownica-300x200.jpg)