Modernizacja zbiornika w Wiśle Czarnem zakończona
Zakończyła się długo wyczekiwana modernizacja zbiornika wodnego w Wiśle Czarnem. Jak podkreśla wiceminister infrastruktury Przemysław Koperski, dzięki przeprowadzonym pracom zdolność gromadzenia wody wzrosła o 20 procent. To oznacza nie tylko większą dostępność wody dla lokalnych odbiorców, ale również zmniejszenie zagrożenia powodziowego w regionie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9894513652606231402)





