Poznań. Prezydent Jaśkowiak został obrzucony ciastem na sesji rady miasta
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak został obrzucony ciastem w trakcie wtorkowej absolutoryjnej sesji rady miasta. Samorządowiec został w ten sposób zaatakowany przez mężczyznę, który nazwał swój czyn „wotum nieufności Poznaniaków dla prezydenta Jaśkowiaka”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3999282002606231843)



![Elektrownia przy oczyszczalni [WYWIAD]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/04/wywiad-nowacki-300x200.png)




















