Śląskie: Metropolia odebrała swoje pierwsze autobusy wodorowe
Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia odebrała swoje pierwsze autobusy wodorowe. Osiem wozów zostanie teraz zarejestrowanych i przekazanych do eksploatacji przez samorządowych przewoźników z Tychów i Katowic.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=427497982606231843)
























