Gdynia łączy spółki. Od lipca ruszy Gdyńska Komunikacja Miejska
Trzy gdyńskie samorządowe spółki przewozowe mają zostać połączone w jeden podmiot – Gdyńską Komunikację Miejską. Władze miasta podpisały ze stroną związkową układ zbiorowy pracy oraz porozumienie potwierdzające realizację warunków wcześniejszego porozumienia gwarancyjnego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7174887382606240833)

















