Podwyżki dla pracowników Wód Polskich będą wypłacone w marcu
Podwyżki to efekt styczniowego spotkania prezesa Wód Polskich Przemysława Dacy, ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marka Gróbarczyka, przewodniczącego "Solidarności" Piotra Dudy oraz przewodniczącego Krajowego Sekretariatu Zasobów Naturalnych Ochrony Środowiska i Leśnictwa Zbigniewa Kuszlewicza. "Solidarność" Wód Polskich chce jednak pełnej realizacji porozumienia z maja 2016 r.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19640179592606260156)




