Reklama

ekotechnika ad1 [15.09-20.10.23]

W piątek bezpłatna konferencja "OZE Nowe Perspektywy" o odnawialnych źródłach energii w samorządzie

W piątek bezpłatna konferencja
Dominik Szymański
25.04.2022, o godz. 9:44
czas czytania: około 2 minut
0

Już w najbliższy piątek, 29 kwietnia, redakcja "Energii i Recyklingu" zaprasza na bezpłatną konferencję "OZE Nowe Perspektywy. Odnawialne źródła energii w jednostkach samorządu terytorialnego i przedsiębiorstwach komunalnych". Wydarzenie odbędzie się w formule online. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na stronie oze.abrys.pl. Do tej pory zarejestrowało się już niemal 400 uczestników!

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B_ARBENA1_31.08.23-02.03.24

Cykl konferencji i webinariów „OZE Nowe Perspektywy”, organizowany od kilku lat przez redakcję miesięcznika “Energia i Recykling”, to świetna okazja do dyskusji na temat przyszłości odnawialnych źródeł energii w naszym otoczeniu. Energetyczna rewolucja już trwa, a samorządy powinny być jej integralną częścią. Włodarze miast i gmin, urzędnicy i zarządzający komunalnymi przedsiębiorstwami powinni jednak wiedzieć, jakie wyzwania przed nimi stoją i jakimi narzędziami dysponują, aby móc skutecznie dokonać energetyczno-ciepłowniczych zmian.

W marcu redakcja “Energii i Recyklingu” w tamach cyklu “OZE Nowe Perspektywy” zgromadziła autorytety zajmujące się tematyką biogazu, biometanu i biomasy organizując konferencję, podczas której zaprezentowali oni szanse dla samorządu i gospodarki komunalnej tkwiące w tych właśnie odnawialnych źródłach energii. Wideorelację z tego wydarzenia można obejrzeć TUTAJ.

Tym razem, w najbliższy piątek 29 kwietnia br., zaproszeni profesjonaliści szerzej zaprezentują rynek nowoczesnych źródeł produkcji, dystrybucji i magazynowania energii odnawialnej. Rozmawiać będą o zielonej i rozproszonej energetyce adresowanej do miast, gmin, przedsiębiorstw komunalnych oraz wszelkich instytucji zainteresowanych i zaangażowanych w zieloną transformację krajowej energetyki i ciepłownictwa.

Bezpłatnej rejestracji na Konferencję dokonać można TUTAJ. Zapraszamy do dyskusji!

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

poleco 2023 ad1d [12.09-18.10.23]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2023