We Włocławku więcej drzew i zieleni

We Włocławku więcej drzew i zieleni
05.07.2022, o godz. 9:54
czas czytania: około 1 minuty
0

Włocławek inwestuje w nasadzenia drzew i krzewów. Właśnie wybrano realizatora inwestycji polegającej na posadzeniu blisko 100 drzew i krzewów na włocławskich osiedlach.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Miejski Zarząd Infrastruktury Drogowej i Transportu we Włocławku wybrał najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu na wykonanie inwestycji pod nazwą „Nasadzenia drzew w pasach drogowych na terenie miasta Włocławek z podziałem na 2 zadania”.

Prawie setka nowych drzew i krzewów 

W ramach pierwszego zadania dotyczącego nasadzenia drzew wraz z ich dostawą i pielęgnacją na osiedlach Kazimierza Wielkiego i  Zawiśle, posadzone zostaną tam m.in. leszczyny tureckie, jarzębie pospolite, lipy drobnolistne i klony zwyczajne, czyli łącznie 28 drzew i krzewów.

Natomiast w przypadku drugiego zadania obejmującego nasadzenia drzew wraz z ich dostawą i pielęgnacją na osiedlach: Michelin, Południe i Śródmieście, posadzone zostaną tam m.in. takie drzewa jak: jarząb szwedzki, lipa drobnolistna, klon pospolity kulisty, kasztanowiec pospolity i  klon zwyczajny, czyli łącznie 61 drzew.

Ile to będzie kosztowało?  

Wykonawcą obydwu powyższych zadań będzie firma ARBOR Sp. z o.o. z Gdańska. Natomiast koszty brutto dla zadania pierwszego zamkną się w kwocie w wysokości 63 720,00 zł, a dla zadania drugiego zyskają wartość 134 460,00 zł.

 

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

DSK BIOODPADY 2024 [AD1d ODPADY] 16.01-27.02.24

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Zieleń miejska
css.php
Copyright © 2024