Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [01.07-02.09.26] hasło 3 – tu zapadną decyzje [rotujący]

Aktualności

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Wyremontowano łódzkie kanały deszczowe

Wyremontowano łódzkie kanały deszczowe

02.04.2024
R.G.
0

Ekipy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi zakończyły remont kanałów deszczowych przyjmujących wody opadowe i roztopowe. Naprawiono kolektory na Bałutach i Retkini. Tego rodzaju prace przeprowadza się zimą, gdy chwyta mróz i woda nie płynie kolektorami. Jednak ostatnia zima była łagodna i obfita w opady, dlatego roboty trzeba było wielokrotnie wstrzymywać ponieważ wypełnione wodą kanały stanowiły zagrożenie dla pracowników.

W miastach uruchomiono tężnie solankowe

W miastach uruchomiono tężnie solankowe

02.04.2024
Judyta Więcławska
0

Tężnie solankowe cieszą się coraz większą popularnością w polskich miastach. Po zimie uruchomiono tężnie m.in. w Gliwicach i Katowicach. Nowa tężnia pojawiła się w Rybniku. Korzystanie z inhalacji solankowych jest bardzo korzystne dla zdrowia i urody. Miejskie mikro-uzdrowiska otoczone zielenią, wpływają na poprawę samopoczucia.

Jedenasty sezon BiKeRa w Białymstoku

Jedenasty sezon BiKeRa w Białymstoku

02.04.2024
jw
0

Wczoraj w Białymstoku ruszył 11. sezon Białostockiej Komunikacji Rowerowej – BiKeR. W Białymstoku oraz w gminach Juchnowiec, Choroszcz, Supraśl i Wasilków rowery miejskie można wypożyczać do końca października. Limit bezpłatnego czasu korzystania z roweru miejskiego to pierwsze 25 minut wypożyczenia.

Reklama

ad1b odpady z kanalizacji webinar [01.07-14.07.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [01.07-02.09.26] hasło 4 – dokąd zmierza [rotujący]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026