Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Aktualności

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Powstało Stowarzyszenie Producentów Energii z Odpadów

Powstało Stowarzyszenie Producentów Energii z Odpadów

03.04.2015
lb
0

Działanie na rzecz rozwoju produkcji energii cieplej i elektrycznej z odpadów komunalnych  w procesie termicznego przekształcania to jeden z celów jakie stawia sobie stowarzyszenie, które zawiązało się w Koninie.

Szczecin zielenią stoi

Szczecin zielenią stoi

03.04.2015
(jw)
0

Konsolidowanie środowiska branżowego, popularyzowanie wiedzy z dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu, pobudzanie lokalnych środowisk do brania odpowiedzialności za publiczną przestrzeń oraz dawanie impulsu do tego działania to zasadnicze cele targów MIASTO OGRÓD – Zielony design.

Cotygodniowy QUIZ Komunalny!

Cotygodniowy QUIZ Komunalny!

03.04.2015
portalkomunalny.pl
0

Jak co tydzień zapraszamy Was do zabawy! Sprawdźcie swoją wiedzę i rozwiążcie nasz Quiz Komunalny. Odpowiedzcie na 10 pytań i sprawdźcie, ile zdobędziecie punktów. Pamiętajcie: na odpowiedź na każde z pytań macie tylko 15 sekund!

Nowa jakość poznańskich skwerów

Nowa jakość poznańskich skwerów

02.04.2015
jw
0

Skwery u zbiegu ulic Bergera i Roboczej w Poznaniu zyskają nowy wygląd. Zamiast wydeptanego trawnika, w najbliższych dniach pojawią się tutaj nowe nasadzenia zieleni oraz elementy małej architektury.

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026