Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Budujesz lub modernizujesz zakład RIPOK MBP? Do wzięcia z NFOŚiGW jest ponad 1 mld zł

Budujesz lub modernizujesz zakład RIPOK MBP? Do wzięcia z NFOŚiGW jest ponad 1 mld zł
jwo
11.08.2017, o godz. 8:43
czas czytania: około 1 minuty
0

Trwa nabór wniosków w programie „Racjonalna gospodarka odpadami”. Na pożyczki w celu budowy lub rozbudowy zakładów RIPOK przeznaczono 1,2 mld zł. Zobacz, jak zdobyć pieniądze na inwestycje.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

W programie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej można uzyskać środki na budowę oraz modernizację lub rozbudowę istniejących regionalnych instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych (RIPOK) oraz instalacji ponadregionalnych.

Pieniądze można dostać również na budowę, rozbudowę i modernizację zakładów mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów. Pod warunkiem, że inwestycja będzie RIPOK-iem i będzie wykorzystywana do przetwarzania selektywnie zebranych odpadów komunalnych, aby przygotować je do recyklingu.

Środki w programie “Racjonalna gospodarka odpadami” udzielane są w formie pożyczek. Mogą o nie walczyć samorządy i przedsiębiorcy. Do wzięcia jest jeszcze ponad 1 mld zł. Nabór trwa do grudnia tego roku.

Przypominamy, że wsparcie przygotowano również na stacje demontażu pojazdów czy budowę punktów selektywnego zbierania odpadów (PSZOK). Więcej szczegółów TUTAJ.

Kompleksowa 750 x 300

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Odpady
css.php
Copyright © 2026