PKP Intercity miało ponad 535 mln zł zysku w 2025 r.; ponad dwa razy więcej niż rok wcześniej
Zysk netto PKP Intercity w ub. roku wyniósł ponad 535 mln zł, zgodnie z oczekiwaniami – poinformowała w czwartek PAP członek zarządu PKP Intercity Joanna Siecińska. Zysk przewoźnika w 2024 r. wyniósł 250 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3628001812606231038)

![Koszty coraz wyższe, przychody coraz mniejsze. Tak dziś wygląda gospodarka odpadami [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/226a2526-300x200.jpg)








![Ile kosztuje gospodarka odpadami? Odpowiada Daniel Stawecki z GPK Głogów i Rady RIPOK [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/01/20251203-104930-300x200.jpg)













