Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Energia i recykling

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Ostatnią tonę węgla wydobędziemy w 2049 roku?

Ostatnią tonę węgla wydobędziemy w 2049 roku?

05.12.2020
PAP
0

Zgodnie z umową społeczną z branżą górniczą, ostatnia tona węgla zostanie wydobyta w Polsce do końca 2049 r. - powiedział wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń dodając, że w miejsce energetyki opartej na węglu, rozwijana będzie energetyka jądrowa.

Czyste technologie zlikwidują nadwyżki węgla?

Czyste technologie zlikwidują nadwyżki węgla?

04.12.2020
PAP
0

Zgazowywanie węgla, produkcja metanolu i paliw bezdymnych, a także inwestycje w technologie wychwytywania i utylizacji CO2 to rozwiązania, których wykorzystanie pozwoliłoby zagospodarować od kilku do kilkunastu milionów ton węgla rocznie - twierdzą śląscy związkowcy.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026