Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Odpady

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Katowice. Sąd rozpoznaje zażalenie na aresztowanie Karpińskiego

Katowice. Sąd rozpoznaje zażalenie na aresztowanie Karpińskiego

15.03.2023
MŁ/PAP
0

Przed Sądem Okręgowym w Katowicach rozpoczęło się w środę posiedzenie, na którym rozpoznawane jest zażalenie na aresztowanie podejrzanego o korupcję Włodzimierza Karpińskiego – zawieszonego w pełnieniu obowiązków sekretarza m.st. Warszawy, b. prezesa miejskiej spółki MPO i b. ministra skarbu.

NIK krytycznie o zapobieganiu pożarom miejsc gromadzenia odpadów: brak współpracy i wymiany informacji

NIK krytycznie o zapobieganiu pożarom miejsc gromadzenia odpadów: brak współpracy i wymiany informacji

14.03.2023
0

Brak współpracy lub choćby wymiany informacji między Inspektoratami Ochrony Środowiska, starostwami, urzędami marszałkowskimi i jednostkami Państwowej Straży Pożarnej wyklucza skuteczne zapobieganie pożarom w miejscach gromadzenia odpadów. Podmioty te dostrzegają wprawdzie potrzebę wzajemnego informowania się o funkcjonujących na ich terenie miejscach gromadzenia odpadów oraz o pożarach tych miejsc, jednak nie przejawiały inicjatywy, by te dane uzyskać.

Wysokość kaucji ma znaczenie? Oto wyniki badań z 7 europejskich krajów

Wysokość kaucji ma znaczenie? Oto wyniki badań z 7 europejskich krajów

14.03.2023
portalkomunalny.pl
0

Wysokość kaucji to główny powód zwrotu pustych butelek i puszek na Słowacji, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Niemiec i Holandii - wynika z przeprowadzonego badania. Sondaż wykazał, że 93 proc. osób zwraca przynajmniej 90 proc. zużytych opakowań objętych systemem kaucyjnym.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026