Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Odpady

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Komornik zajmuje środki spalarni w Szczecinie

Komornik zajmuje środki spalarni w Szczecinie

30.01.2019
szp
0

Komornik rozpoczął przejęcie środków Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie – właściciela tamtejszej spalarni EcoGenerator. Szczecińskie ZUO nakazem sądu musi oddać 33 mln zł na rzecz Mostostal Warszawa – pierwszego wykonawcy obiektu.

Gospodarka odpadami - najważniejsze zmiany prawne w 2019 r.

Gospodarka odpadami - najważniejsze zmiany prawne w 2019 r.

30.01.2019
jwo
2

W 2019 roku jest kilka dat, które każdy przedsiębiorca wytwarzający lub gospodarujący odpadami powinien znać. To daty wejścia w życie nowych regulacji prawnych, których w nadchodzących miesiącach nie zabraknie. Co, kiedy i kogo obowiązuje?

Jaka przyszłość dla spalarni? W Rzeszowie trwa debata o energii z odpadów

Jaka przyszłość dla spalarni? W Rzeszowie trwa debata o energii z odpadów

29.01.2019
sr
3

Jak spalanie odpadów może się wpisać w gospodarkę miast? Czy termiczne przekształcanie wpisuje się w GOZ i zero waste? Między innymi o tym rozmawiają uczestnicy konferencji poświęconej termicznemu przekształcaniu odpadów, która rozpoczęła się w Rzeszowie. Organizatorem wydarzenia jest firma Abrys. 

Poznań podnosi ceny za wywóz śmieci

Poznań podnosi ceny za wywóz śmieci

29.01.2019
sm
1

GOAP podnosi ceny za odbiór odpadów. Więcej zapłacą wszyscy: segregujący oraz mieszkańcy, którzy nie segregują śmieci. Inne będą też opłaty w zależności od rodzaju zabudowy, czego - jak tłumaczy operator - domagali się mieszkańcy. Podwyżka wejdzie w życie w lipcu.

Wiemy, kto odbierze odpady w Warszawie. Miasto wyda na śmieci 1 mld zł rocznie

Wiemy, kto odbierze odpady w Warszawie. Miasto wyda na śmieci 1 mld zł rocznie

29.01.2019
jwo
8

Rozstrzygnięto aukcje w przetargu na odbiór odpadów komunalnych w Warszawie na następne trzy lata. MPO straciło 3 sektory na rzecz firm Byś, Lekaro i konsorcjum Partner. W stolicy prawdopodobnie zwiększy się też opłata śmieciowa, bo miasto tylko w 2019 r. wyda na gospodarkę odpadami aż 937 mln zł.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026