




Co roku w polskich domach marnuje się 2 mln ton jedzenia. Kampanię „Ratuj jedzenie, które dla innych jest marzeniem” rozpoczęła Federacja Polskich Banków Żywności.
Rozłączne przetargi, zróżnicowanie stawek opłat za odbiór odpadów lub ich zmniejszenie w przypadku kompostowników przydomowych, czy wzmocniona kontrola samorządów nad systemem. M.in. te założenia znajdują się w projekcie zmian ustawy u.c.p.g.
MPGK Krosno zmodernizuje regionalny zakład przetwarzania odpadów i wybuduje nowy punkt selektywnego zbierania śmieci. Inwestycje dofinansowało NFOŚiGW kwotą ponad 35 mln zł.
Od kilku dni na Rynku Wildeckim działa pierwsza w Poznaniu jadłodzielnia. Jest czynna non-stop.
Najwyższa Izba Kontroli przyjrzała się systemowi gospodarki odpadami w Poznaniu. Pod lupę wzięto przede wszystkim budowę spalarni oraz działanie związku GOAP.











