1 / 7

Konferencja „Optymalne funkcjonowanie instalacji mechanicznego i biologicznego przetwarzania odpadów w czasie epidemii COVID” to nie tylko merytoryczne prelekcje. Wydarzenie umożliwiło uczestnikom także wzięcie udziału w integracyjnej “Abrysówce” oraz koncercie on-line, na którym wystąpił Ray Wilson z zespołem.

Pierwszy dzień konferencji on-line „Optymalne funkcjonowanie instalacji mechanicznego i biologicznego przetwarzania odpadów w czasie epidemii COVID” skupił się na zmianach w gospodarce odpadami ze względu na pandemię koronawirusa. Mowa była także m.in. o przepisach prawnych oraz zasadach BHP.

To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie firma Abrys – organizator wydarzenia i wydawca Portalu Komunalnego – przygotowała dla uczestników. W czasie trwania merytorycznej części konferencji każdy chętny mógł odwiedzić wirtualne stoiska partnerów wydarzenia i zapoznać się z ich ofertami.

Z kolei wieczorem odbyła się “Abrysówka” – internetowe spotkanie integracyjne, w którym można było wziąć udział nie wychodząc ze swojego domu czy biura. Koronawirus (chwilowo) odebrał możliwość spotkań, także towarzyskich. A taką właśnie okazję zawsze dawała “Abrysówka”, która stała się nieodłącznym elementem konferencji organizowanych przez Abrys.

“Abrysówka” w wersji on-line stanowiła dobrą okazję do swobodnej wymiany opinii na temat konferencji czy mniej formalnych rozmów – nie tylko biznesowych. Jej uczestnicy mogli zobaczyć się po raz pierwszy od dłuższego czasu.

Pierwszy dzień konferencji on-line na temat aktualnej sytuacji zakładów odpadowych zwieńczył występ Raya Wilsona z zespołem. Koncert również odbył się przez Internet.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj