1 / 4

Pięćdziesięciu strażaków walczy z pożarem hali magazynowej przy ul. Okopowej w Łodzi. Płonie składowana tam makulatura – poinformował rzecznik Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi mł. kpt. Łukasz Górczyński.

Informację o pożarze w hali magazynowej przy ul. Okopowej w Łodzi strażacy otrzymali w środę kilkanaście minut po godzinie 22. – W hali płonie skład makulatury – podał mł. kpt. Łukasz Górczyński.

Strażak wskazał, że na miejscu jest 14 wozów strażackich oraz 50 strażaków. – Sytuacja nie jest jeszcze opanowana. Strażacy walczą, aby pożar nie dostał się do drugiej części budynku –  zaznaczył.

– Firma była zamknięta, więc na razie nie ma podejrzenia, żeby ktoś się tam znajdował – dodał.

 

 


 

 

 

32. Konferencja Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów

Zapraszamy do udziału w 32. Konferencji Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów, która odbędzie sięw dniach 15-17 marca 2022 r. w hotelu Blue Mountain Resort**** w Szklarskiej Porębie oraz w formule online.

Konferencja ta jest niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem w branży, obejmującym kompleksowo tematykę dotyczącą składowisk odpadów. Jest to doskonała forma wymiany doświadczeń pomiędzy eksploatatorami, dostawcami technologii, a ekspertami i naukowcami z branży. Kolejna edycja poruszy najnowsze tematy oraz dyskusje w świetle składowisk, a trzeciego dnia zaplanowane zostały warsztaty, które zapewnią kolejny krok w stronę doskonalenia każdego z nas.

Więcej na temat konferencji, jej programu, warunków rejestracji i uczestnictwa na stronie:

skladowiskowa.abrys.pl

Czytaj więcej

Skomentuj