Reklama

envicon 2023 ad1a

Łódź: Pożar makulatury w hali magazynowej

Łódź: Pożar makulatury w hali magazynowej
tom/pap
24.02.2022, o godz. 10:23
czas czytania: około 2 minut
0

Pięćdziesięciu strażaków walczy z pożarem hali magazynowej przy ul. Okopowej w Łodzi. Płonie składowana tam makulatura - poinformował rzecznik Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi mł. kpt. Łukasz Górczyński.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B_ARBENA1_31.08.23-02.03.24

Informację o pożarze w hali magazynowej przy ul. Okopowej w Łodzi strażacy otrzymali w środę kilkanaście minut po godzinie 22. – W hali płonie skład makulatury – podał mł. kpt. Łukasz Górczyński.

Strażak wskazał, że na miejscu jest 14 wozów strażackich oraz 50 strażaków. – Sytuacja nie jest jeszcze opanowana. Strażacy walczą, aby pożar nie dostał się do drugiej części budynku –  zaznaczył.

– Firma była zamknięta, więc na razie nie ma podejrzenia, żeby ktoś się tam znajdował – dodał.

 

 


 

 

 

32. Konferencja Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów

Zapraszamy do udziału w 32. Konferencji Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów, która odbędzie sięw dniach 15-17 marca 2022 r. w hotelu Blue Mountain Resort**** w Szklarskiej Porębie oraz w formule online.

Konferencja ta jest niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem w branży, obejmującym kompleksowo tematykę dotyczącą składowisk odpadów. Jest to doskonała forma wymiany doświadczeń pomiędzy eksploatatorami, dostawcami technologii, a ekspertami i naukowcami z branży. Kolejna edycja poruszy najnowsze tematy oraz dyskusje w świetle składowisk, a trzeciego dnia zaplanowane zostały warsztaty, które zapewnią kolejny krok w stronę doskonalenia każdego z nas.

Więcej na temat konferencji, jej programu, warunków rejestracji i uczestnictwa na stronie:

skladowiskowa.abrys.pl

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

envicon 2023 ad1a

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2023