Warszawa. Darmowa komunikacja miejska w dniu wyborów
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zadecydował, że komunikacja miejska w dniu wyborów będzie darmowa. Tego dnia będzie można bezpłatnie podróżować autobusami, tramwajami, metrem i pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11533999012606242213)






