300 mln zł na modernizację kolei w woj. świętokrzyskim
300 mln zł unijnego wsparcia zasili budżet przeznaczony na modernizację linii kolejowej na odcinku Skarżysko-Kamienna – Sandomierz. W tej sprawie zapadła właśnie ostateczna decyzja Komisji Europejskiej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4494399942606242134)






