Zakopane. Miasto zgłosiło zapotrzebowanie na 3 tys. ton węgla, dostało przydział na 1100 ton
Miasto Zakopane zgłosiło zapotrzebowanie na 3 tys. ton węgla w ramach rządowego programu zakupu, jednak pod Giewont trafi 1100 ton – poinformował PAP Burmistrz Zakopanego Leszek Dorula. Wyraził nadzieję, że na pierwszy etap rozdziału węgla wystarczy dla mieszkańców.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1933900802606270833)




