Dzisiaj Dzień bez Samochodu. W wielu miastach komunikacja jest darmowa
Dziś włodarze miast i przewoźnicy zachęcają nas do pozostawienia auta przy domu i wybrania komunikacja miejskiej. Przede wszystkim będą to autobusy i tramwaje, jednak w niektórych miejscach za darmo wypożyczymy też rower miejski oraz wsiądziemy w metro i pociąg.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7467044012606240753)







