Ruszył pilotażowy program wprowadzenia gospodarki o obiegu zamkniętym w 5 polskich gminach
Z wójtami i burmistrzami pięciu gmin, które biorą udział w pilotażowym programie gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) spotkał się Sławomir Mazurek, wiceminister środowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9961298352606232103)



