Kalisz. Apel o moratorium na mandaty za zanieczyszczanie środowiska
Kaliski radny zaapelował do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego o moratorium na mandaty wobec osób ubogich za to, że ogrzewają mieszkania, paląc w starych piecach. Zdaniem wicemarszałka działania ekologiczne są tańsze od kwot wydawanych na leczenie chorób spowodowanych zanieczyszczonym powietrzem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15445778442606232146)






















