Inauguracja 19. Święta Drzewa w Warszawie
Już dziś ogólnopolska inauguracja Święta Drzewa, która odbędzie się w Warszawie. 19. edycja programu Święto Drzewa odbywa się pod hasłem "Dla przyrody". W ten sposób chcemy przypomnieć, że drzewa są jednymi z najdoskonalszych tworów natury. Należąc do najdłużej żyjących organizmów na Ziemi i mają ogromne znaczenie dla przyrody. Bez drzew życie na naszej planecie nie byłoby możliwe, dlatego powinniśmy je doceniać i chronić.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4919677292606231246)




![Drzewo Roku 2021. Zobacz 16 drzew-finalistów! [ZDJĘCIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2021/03/15-300x200.jpg.pagespeed.ce.xutVzZfXon.jpg)







