Trwa kampania "3maj się i bądź bezpieczny"
"3maj się i bądź bezpieczny" to kolejna odsłona wspólnej kampanii MPK Poznań oraz Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Kampania ma przypominać, by w trakcie podróży autobusami i tramwajami trzymać się uchwytów lub poręczy - zwiększa to bezpieczeństwo pasażerów w sytuacji gwałtownego hamowania.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19382508372606231137)













