Śląskie. Częściowa awaria nowego systemu obsługi biletów Transport GZM
W poniedziałek, pierwszym dniu pełnego działania systemu Transport GZM, który jest nowym sposobem rozliczania się za korzystanie z komunikacji Zarządu Transportu Metropolitalnego, doszło do awarii uniemożliwiającej korzystanie z części jego funkcji – podała Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=554502606232210)





