16,6 mln zł z UE na modernizację infrastruktury. Białobrzegi inwestują w nowoczesną sieć wodociągową
15 października 2025 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Białobrzegach odbyło się uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie inwestycji pn. „Zintegrowany program modernizacji i rozbudowy infrastruktury wodociągowej dla zrównoważonego rozwoju i przyszłości Miasta i Gminy Białobrzegi”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8690225552606241218)
























