Eko-mistrzowie z Człuchowa. Uczniowie SP1 w Człuchowie z nagrodą w konkursie „PolKa: Gra o zwrot”
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Człuchowie udowodnili, że dbanie o środowisko to nie tylko teoria, ale realne działanie, które przynosi wymierne korzyści. Szkoła została laureatem ogólnopolskiego konkursu „PolKa: Gra o zwrot”, zorganizowanego przy okazji festiwalu EkoFeston. W nagrodę placówka otrzymała 5 000 zł na realizację inicjatywy wybranej przez samych uczniów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19723760532606231331)























