Opole. Komunalne wodociągi podnoszą ceny wody i ścieków o ponad jedną trzecią
Od grudnia kontrolowana przez miasto Opole spółka Wodociągi i Kanalizacja wprowadza nowe taryfy za dostawy wody i odbiór ścieków. Jak poinformowały na konferencji prasowej władze spółki, w ciągu trzech lat cena za wodę i odbiór ścieków wzrośnie o 37 procent.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10363063802606241631)




