Paliwa z odpadów receptą na energetyczny kryzys
12. edycja konferencji „Paliwa z odpadów”, zorganizowana przez firmę Abrys w formacie hybrydowym (na żywo i on-line), rozpoczęła się we wtorek we Wrocławiu. Kilkuset gości rozmawia o ożywieniu rynku pozyskiwania energii i ciepła z wykorzystaniem paliw alternatywnych. Temat niezwykle istotny z wielu względów – chodzi m.in. o coraz większe problemy z zagospodarowaniem rosnącej ilości odpadów, czy też kryzys paliwowo-energetyczny, który skutecznie drenuje kieszenie Polaków.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10716178722606250303)







