Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Tag: urząd miasta

Łącznie artykułów: 18.

Gorzów nie chce marnować ciepła

Gorzów nie chce marnować ciepła

07.05.2026
0

Gorzów Wielkopolski rozpoczął jeden z największych projektów termomodernizacji w Polsce. Przejdzie ją 15 budynków użyteczności publicznej – szkół, przedszkoli, żłobków, obiektów administracyjnych oraz placówek opiekuńczych. Będzie ona realizowana w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) z wykorzystaniem środków unijnych. Ważnym elementem projektu jest system zarządzania energią.

W Poznaniu powstaje interaktywna mapa zero waste

W Poznaniu powstaje interaktywna mapa zero waste

04.08.2025
0

Miasto Poznań tworzy przewodnik dla tych, którzy nie lubią marnować – interaktywną mapę miejsc promujących ideę zero waste. Będzie można na niej znaleźć punkty napraw, wymiany, wypożyczeń czy dzielenia się jedzeniem.

Powstaje nowa kanalizacja burzowa w Siedlcach

Powstaje nowa kanalizacja burzowa w Siedlcach

25.03.2024
0

Trwa rozbudowa ulicy Cmentarnej w Siedlcach (woj. mazowieckie). Istotną częścią inwestycji jest budowa sporych rozmiarów sieci kanalizacji deszczowej. W związku z pracami nastąpiło zamknięcie ulicy na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wojskową do skrzyżowania z ulicą Niedziałka. Utrudnienia potrwają do końca wakacji.

Do 25 stycznia Warszawa przyjmuje wnioski do Budżetu Obywatelskiego

Do 25 stycznia Warszawa przyjmuje wnioski do Budżetu Obywatelskiego

08.01.2024
0

Do 25 stycznia 2024 roku można zgłaszać projekty w ramach 11. edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Stołecznego Warszawy. Na realizację pomysłów mieszkańców stołeczny Urząd Miasta wyłoży ponad 100 mln zł. Jak podkreślają przedstawiciele Urzędu Miasta, ta forma aktywności społecznej cieszy się dużym zainteresowaniem wnioskodawców.

Pracownicy samorządowi kontrolują szamba i umowy

Pracownicy samorządowi kontrolują szamba i umowy

18.12.2023
0

Na obszarze całej Polski rozpoczęły się kontrole kanalizacji. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zmianami w ustawie Wody Polskie – Prawo wodne z 7 lipca 2022 roku, gminni pracownicy samorządowi zobowiązani zostali do sporządzenia szczegółowych sprawozdań dotyczących gospodarki nieczystościami na podległym im terenie.

Trzy lata Katowickiej Karty Mieszkańca

Trzy lata Katowickiej Karty Mieszkańca

25.09.2023
0

Ponad 115 tysięcy mieszkańców Katowic korzysta ze zniżek u przeszło 130 partnerów Katowickiej Karty Mieszkańca. KKM funkcjonuje już od trzech lat. Katowiczanie najchętniej wybierają wersję karty dostępną przez aplikację, a najczęściej korzystają ze zniżek na miejskich basenach. W portfelach katowiczan dzięki zniżkom w ramach karty mieszkańca pozostało już ponad 9 mln zł.

css.php
Copyright © 2026