Tysiące mieszkań w Warszawie podłączonych do centralnego ogrzewania
Do ponad tysiąca warszawskich lokali doprowadzono w 2019 r. centralne ogrzewanie. W latach 2020-22 w planach jest podłączenie do sieci ok. 1,2 tys. kolejnych lokali w 74 budynkach. Miasto dopłaca także do wymiany źródła ciepła na ekologiczne.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11714598252606231931)






