Elektryczny Solaris wjechał do Czechowic-Dziedzic. PKM przyspiesza zeroemisyjną rewolucję
Pierwszy autobus elektryczny Solaris zasilił flotę Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach. To początek większych zmian - jeszcze w 2026 r. miejska komunikacja ma być w pełni nisko- i zeroemisyjna.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18680137682606232113)
















