Liczba odpadów we wrocławskich parkach rośnie lawinowo. Ruszyła kampania edukacyjna
Liczba odpadów we wrocławskich parkach rośnie lawinowo. Dlatego miasto rusza z akcją, która ma przypomnieć o nieśmieceniu na terenach zieleni oraz zachęcić do zabrania śmieci ze sobą, jeżeli okoliczne kosze na odpady będą przepełnione.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4585060552606241545)











