Uczestnicy tegorocznej edycji konferencji "Paliwa z odpadów" mieli okazję zwiedzić instalację Investeko w Świętochłowicach oraz Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Zobacz zdjęcia z wyjazdów technicznych!
Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą



![Koszty coraz wyższe, przychody coraz mniejsze. Tak dziś wygląda gospodarka odpadami [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/226a2526-768x512.jpg.pagespeed.ce.QV0z8u3iuR.jpg)








dociekliwy
Komentarz #4022 dodany 2017-04-11 21:25:09
Jesteśmy na Śląsku, jest tutaj masa inżynierów realizujących instalacje termiczne, nie tylko związane z odpadami. Czy ktoś w końcu zapyta się, jakie doświadczenia eksploatacyjne ma Invest Eko? Ile to pracowało? Czy mają doświadczenia z np 1000 h ciągłej eksploatacji? Bo mam dziwne wrażenie, że to teatr jednego aktora jest...