Reklama

AD1A PZO 2026 [13.05-09.06.26]

Wspólny interes, różne światy - o przyszłości branży wodociągowej na Hydro Forum 2026

Wspólny interes, różne światy - o przyszłości branży wodociągowej na Hydro Forum 2026
Hydro Forum
25.11.2025, o godz. 8:19
czas czytania: około 2 minut
0

W styczniu 2026 r. w Kocierzu odbędzie się kolejna już edycja konferencji Hydro Forum - jednego z najważniejszych wydarzeń branży wodociągowo-kanalizacyjnej w Polsce. W ciągu kilkunastu lat spotkanie to ugruntowało swoją pozycję i dziś stanowi ważną przestrzeń do dyskusji o najistotniejszych wyzwaniach stojących przed przedsiębiorstwami wodociągowymi w Polsce. Jak co roku organizatorem wydarzenia jest zespół składający się ze Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego oraz zaangażowanych partnerów biznesowych. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: „Wspólny interes, różne światy - wodociągów i samorządów wobec wyzwań klimatycznych, finansowych i pokoleniowych.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Hydro Forum to doskonała okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy liderami branży, którzy zmagają się z podobnymi wyzwaniami – od kwestii technicznych po zarządcze i komunikacyjne. W Kocierzu od lat otwarcie rozmawiamy o tym, jak rozwijać sektor w sposób odpowiedzialny, odporny i przygotowany na przyszłość – mówi Beata Halama, prezes Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego.

Spotkanie branży 

Podczas nadchodzącej edycji Hydro Forum uczestnicy rozmawiać będą o budowaniu odporności sektora wodociągowego na presję polityczną, społeczną i klimatyczną, a także o komunikacji w dobie dezinformacji oraz skutecznym zarządzaniu ryzykiem. Wśród prelegentów znaleźli się branżowi praktycy: prezesi i dyrektorzy największych przedsiębiorstw wodociągowych w kraju, m.in. z Warszawy, Krakowa, Poznania i Kielc. W programie nie zabraknie także wystąpień ekspertek w dziedzinie komunikacji i walki z dezinformacją. – Od lat staramy się, by Hydro Forum było miejscem, w którym branżowe doświadczenie i praktyka spotykają się z aktualną wiedzą i nowoczesnymi technologiami. Zależy nam, by dyskusje prowadzone podczas wydarzenia przekładały się na konkretne działania i realne rozwiązania dla sektora wodociągowego. Współpraca między samorządami a przedsiębiorstwami wodociągowymi to dziś klucz do zapewnienia bezpieczeństwa wodnego Polski – podkreśla Hubert Klikowicz, prezes Flowap Sp. z o.o., współorganizator wydarzenia.

Zapraszamy do Kocierzy

Hydro Forum to nie tylko konferencja, ale także spotkanie środowiska, które kształtuje przyszłość polskiej gospodarki wodnej. To okazja do dyskusji o finansowaniu, strategiach zarządzania i rozwoju infrastruktury oraz poznania najnowszych rozwiązań technologicznych. Dzięki sprzyjającej rozmowom atmosferze wydarzenie sprzyja networkingu i nawiązywaniu współpracy z liderami branży z całej Polski. Organizatorem jest Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego i partnerzy branżowi: Flowap, HUFGARD, Duko Inżynieria, UNISOFT, ABB, Kanro i Konstanta PWS. Pełny program wydarzenia oraz formularz zgłoszenia dostępne są na stronie: www.hydroforum.com.pl. Rejestracja trwa do 30 grudnia 2025 r. Przegląd Komunalny pełni patronat medialny nad Forum. 

Kontakt:
www.hydroforum.com.pl
[email protected]

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Reklama

ad2 pk plus [od 02.09.25]

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

AD1b odpady budowlane [25.04-09.06.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Woda i ścieki
css.php
Copyright © 2026