Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Aktualności

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Wspólna wizja działań na rzecz klimatu

Wspólna wizja działań na rzecz klimatu

04.12.2008
portalkomunalny.pl
0

„Wspólna wizja” („Shared vision”) była głównym tematem trzeciego dnia Konferencji Klimatycznej. Uczestnicy obrad wspólnie ocenili, że dokonał się postęp w tym zakresie.

Przemysł cementowy może zmniejszyć emisję CO2 o 90%

Przemysł cementowy może zmniejszyć emisję CO2 o 90%

04.12.2008
portalkomunalny.pl
0

Sektor cementowy emituje 8% światowych emisji CO2. Jest to bardzo energochłonna gałęź przemysłu, która - według najnowszego raportu WWF - może zmniejszyć swoją emisję CO2 o 90% do 2050 r.

Start polskiej delegacji

Start polskiej delegacji

03.12.2008
portalkomunalny.pl
0

Po wczorajszym uroczystym otwarciu Konferencji klimatycznej ONZ negocjacje rozpoczęła polska delegacja na COP 14 kierowana przez Ministra Janusza Zaleskiego. Celem przedstawicieli polskiego rządu jest aktywny udział w obradach na temat globalnych rozwiązań na rzecz ochrony klimatu, które toczą się w Poznaniu.

Polska w termowizyjnym obiektywie

Polska w termowizyjnym obiektywie

02.12.2008
portalkomunalny.pl
0

Firmy znane z działań proekologicznych, instytucje publiczne odpowiadające za ochronę środowiska, a nawet organizacje ekologiczne nie zawsze dbają w swoich siedzibach o ochronę środowiska – tak wynika z raportu „Polska w termowizyjnym obiektywie” firmy ISOVER. Został on przedstawiony podczas konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu.

Ustawa o PPP już wkrótce

Ustawa o PPP już wkrótce

02.12.2008
portalkomunalny.pl
0

– Jesteśmy na finiszu tworzenia nowej ustawy o partnerstwie publiczno-prywatnym. Tak jak zapowiadaliśmy, jeszcze w tym roku będziemy mieć w Polsce nowe, lepsze prawo w tej dziedzinie – powiedział wiceminister gospodarki Adam Szejnfeld na konferencji "Partnerstwo publiczno-prywatne w Polsce, w świetle nowych rozwiązań legislacyjnych".

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026