Podczas gali Envicon Environment 2018 nagrodzono laureatów konkursu “Ekoopodwiedzialni w biznesie”. Patronat nad konkursem objęli: Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Krajowa Izba Gospodarcza oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Nagrodę główną w konkursie otrzymała firma OSI Food Solutions Poland. Przedsiębiorstwo działa na rynku polskim od 1992 r. Zajmuje się produkcją wyrobów mięsnych.

OSI Food Solutions Poland jest zarejestrowana w systemie EMAS. Budynek produkcyjny przedsiębiorstwa, jako pierwszy w Polsce budynek przemysłowy, uzyskał certyfikat LEED Gold.  Firma angażuje się również w działania edukacyjne w zakresie ochrony środowiska.

Wyróżnienie w konkursie otrzymała Kompania Piwowarska. W 2017 r. Kompania Piwowarska otrzymała certyfikat potwierdzający wdrożenie Systemu Zarządzania Energią zgodnego z wymaganiami normy ISO. Podejmuje również liczne działania w celu poprawy efektywności energetycznej firmy.


Envicon Environment 2018 – przewodnik uczestnika

Najbardziej aktualne informacje na temat kongresu Envicon Environment 2018 dostępne są w aplikacji mobilnej. Pobierz ją, klikając w jeden z poniższych przycisków:

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj