Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Energia i recykling

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

W Nowym Sączu będzie modernizowana lokalna sieć ciepłownicza

W Nowym Sączu będzie modernizowana lokalna sieć ciepłownicza

04.06.2019
dom
0

Ponad 12 mln zł dotacji z funduszy unijnych oraz 3 mln zł pożyczki ze środków krajowych na ekologiczną inwestycję w Nowym Sączu przekaże miastu Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Modernizacja sieci ciepłowniczej oraz likwidacja węzła grupowego mają kosztować ok. 20 mln zł. Za realizację zadania odpowiedzialne będzie Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Nowym Sączu.

Ciepłownia w Suwałkach ma nowy układ oczyszczania spalin

Ciepłownia w Suwałkach ma nowy układ oczyszczania spalin

04.06.2019
dom
0

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach uruchomiło instalację oczyszczania spalin przemysłowych. Tym samym terminowo zakończono projekt dofinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Układ oczyszczania spalin zbudowany w lokalnej ciepłowni przyczyni się do poprawy jakości powietrza w regionie.

NFOŚiGW przekazał 123 mln zł na rozbudowę polskich sieci ciepłowniczych

NFOŚiGW przekazał 123 mln zł na rozbudowę polskich sieci ciepłowniczych

03.06.2019
dom
0

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udostępnił 123,2 mln zł w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko zakładom energetyki cieplnej w 15 polskich miastach na rozbudowę i modernizację magistrali ciepłowniczych. Przedstawiciele Narodowego Funduszu będą przybliżać szczegóły m.in. tego przedsięwzięcia podczas Konferencji Samodzielność Energetyczna Gmin, którą redakcja "Przeglądu Komunalnego" organizuje 18 czerwca w Warszawie.

W Rybniku zebrano 690 kg baterii i 208 kg tonerów

W Rybniku zebrano 690 kg baterii i 208 kg tonerów

03.06.2019
dom
0

32257 sztuk zużytych baterii, o łącznej wadze 690 kg oraz 704 sztuk zużytych tonerów, ważących w sumie 208 kg – to wynik tegorocznej akcji zbiórki zużytych baterii i tonerów, przeprowadzonej przez Urząd Miasta Rybnika.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026