W miejscowości Pysząca w województwie wielkopolskim po raz kolejny doszło do pożaru odpadów.

Informacja o pożarze dotarła do strażaków ok. godz. 17:00 we wtorek. Na miejsce wysłano siedem zastępów straży pożarnej.

W Pyszącej stawiły się jednostki ze Śremu, Żabna, Brodnicy, Chrząstowa, Książa Wlkp. i samej Pyszącej. Strażacy zaczęli od wyrzucenia piany, by zdusić ogień.

Ogień udało się szybko opanować. Jest to kolejne tego typu zdarzenie w tym miejscu. Ostatni duży pożar wybuchł w Pyszącej w styczniu, wówczas w dogaszaniu musiało pomagać wojsko.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

2 Komentarze

  1. Gdzie pseudo ekolodzy z Towarzystwa na rzecz…a nie oni protestują tylko i wyłącznie przeciwko budowie bezpiecznych spalarni odpadów. Nigdy nie słyszałem by zajmowali się płonącymi magazynami odpadów tak jak to robią ze spalarniami. Dziwny zbieg okoliczności. Mało spalarni, dużo płonących tymczasowych magazynów.

  2. wypełnienie dziury w systemie gospodarki odpadami, w miejsce brakujących zakładów termicznego przetwarzania odpadów z równoczesnym uszczelnianiem systemu i wzrostem stawek za składowanie, mamy spalarnie w polskim wydaniu, kto się wreszcie obudzi

Skomentuj