Weekend ze skażoną wodą w Otrębusach i Kaniach
W dwóch podwarszawskich miejscowościach: Kanie i Otrębusy (powiat pruszkowski), w miejscowym wodociągu wykryto bakterie coli i enterokoki. Wyniki badań potwierdzające ten stan rzeczy Sanepid wydał w ubiegły piątek. A mieszkańcy miejscowości poznali je dopiero w poniedziałek. W efekcie przez cały weekend spożywano skażoną wodę. Mieszkańcy nie kryją oburzenia tym faktem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20990705872606240351)








