Wadowice stawiają na "kranówkę"
Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o., wraz z miejscowymi władzami samorządowymi, w ostatnim czasie zainwestowało w nowoczesne filtry i rozbudowało stację uzdatniania wody pitnej. W efekcie, burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński zachęca mieszkańców do spożywania „kranówki”. Włodarz wylicza też, ile można zaoszczędzić rezygnując z wody butelkowanej zakupionej w sklepach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20738920782606231928)





