KAS wylała do oczyszczalni ścieków ponad 15,5 tys. litrów nielegalnego alkoholu
Funkcjonariusze Lubelskiej Służby Celno-Skarbowej wylali do oczyszczalni ścieków ponad 15,5 tys. litrów nielegalnego alkoholu m.in. z przemytu, a ponad 27 tys. litrów przekazała do wykorzystania przy dezynfekcji - podał w poniedziałek rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Lublinie Michał Deruś.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=237410422606240433)






![Grupa przestępców porzuciła na wynajętych posesjach 68 tys. ton niebezpiecznych odpadów [FILM Z ZATRZYMANIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2022/12/depositphotos_32571311_l-300x212.jpg)

















![Dolnośląskie: KAS zatrzymała na A4 32 tony nielegalnych odpadów ze Szwajcarii [FILM]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2021/11/article_003-300x169.jpg)