Spółka Orlenu dostanie 125 mln zł dofinansowania do instalacji odzysku ciepła
Orlen Termika z grupy Orlenu podpisała w poniedziałek umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska (NFOŚiGW) na 125 mln zł dofinansowania do budowy instalacji odzysku ciepła odpadowego ze ścieków na terenie przepompowni ścieków Żerań w Warszawie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17226764512606241623)











