Samopobieracz w akcji. Łódzki ZWiK testuje nowe urządzenie do kontroli ścieków przemysłowych
Łódzkie zakłady przemysłowe muszą mieć się na baczności. Zakład Wodociągów i Kanalizacji zainwestował w nowoczesny autosampler – urządzenie, które 24 godziny na dobę będzie bezlitośnie kontrolować, co płynie kanałami do miejskiej sieci. Cel? Ochrona infrastruktury i bezpieczeństwo pracy oczyszczalni.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10999877122606221051)














