Znaki SCT i wandalizm. Kraków walczy nie tylko ze smogiem
W Krakowie trwa nie tylko walka o czystsze powietrze, ale też – jak się okazuje – o same znaki drogowe. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn (20 i 40 lat), którzy kradli i niszczyli oznakowanie informujące o wjeździe do Strefy Czystego Transportu. W jednym z mieszkań odnaleziono skradzioną tablicę, a sprawcy przyznali się do winy. Brzmi jak drobny incydent? Niekoniecznie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9074726562606240239)
























